Oddíl vodního slalomu
Vstup pro členy
AKTUALITY
Nástěnka
ODDÍL
Členové
Přidej se k nám
Dokumenty
Výbor
Kontakt
AKCE
Přežili jsme...
Plánujeme ...
POŘÁDÁME
Krhanice
Ďáblice
RŮZNÉ
Odkazy
Tra 680
Vekove kategorie zkratky
Po
St.
Po.Kt
Pjmen jmno
Ronk
Oddl
Vys.
Pozn.
1
20
1mzz
Elika Eibichov
2002
SK jezd
00:02:27,4
2
3
1szz
Tereza Vernerov
2000
Sk Kotlka
00:02:29,4
3
9
1mz
Vt Mlek
2001
SK Jeseniova
00:02:29,5
4
10
2mzz
Anna Mlkov
2001
SK Jeseniova
00:02:29,7
5
15
2mz
Michal Bolehovsk
2002
PSK Olymp
00:02:30,3
6
38
3mz
Matj Bedn
2003
Atletika Jin M
00:02:33,6
7
4
2szz
Treza Paraskov
2000
Sk Kotlka
00:02:34,6
8
12
3mzz
Anna Moukov
2002
SK jezd
00:02:35
9
7
3szz
Marie Hochmanov
1999
AC Pha 1890
00:02:37,5
10
19
4mzz
Veronika Hanuov
2002
AC Pha 1890
00:02:37,5
11
17
4szz
Jitka Jekov
2000
SK jezd
00:02:37,6
12
45
1pz
Jan Schnajberk
2004
Atletika Jin M
00:02:39,3
13
26
4mz
Petr Kudrnovsk
2002
SK jezd
00:02:47,2
14
43
5mzz
Barbora Hartmanov
2002
Dukla Pha
00:02:47,4
15
27
5mz
Eduard Janouek
2002
Sokol Vinohrady
00:02:48,4
16
40
6mz
Viktor Chaloupka
2003
exit TEAM
00:02:49,1
17
36
7mz
Karel Krl
2001
SK jezd
00:02:49,2
18
25
6mzz
Ester Pnov
2001
SK jezd
00:02:49,4
19
35
7mzz
Barbora Hornofov
2001
Ak Novoborsk
00:02:49,9
20
13
8mz
Ondra Hank
2003
DGP
00:02:50,4
21
24
9mz
Kristin Michal Kra
2003
SK jezd
00:02:50,6
22
39
8mzz
Hana Chaloupkov
2002
exit TEAM
00:02:50,7
23
30
5szz
Michala Dukov
2000
USK Pha
00:02:51,5
24
11
9mzz
Zuzana Augustova
2003
SK jezd
00:02:51,6
25
33
10mzz
Rena Urbnkov
2002
SK Jeseniova
00:02:52,1
26
29
11mzz
Klra Sieglov
2002
SK jezd
00:02:53,3
27
14
10mz
Jakub Hank
2002
DGP
00:02:53,4
28
37
11mz
Vilem Bedn
2003
Atletika Jin M
00:02:55,4
29
42
12mzz
Andrea Kheilov
2002
SK Jeseniova
00:02:56
30
41
13mzz
Daniela Ruiov
2002
SK Jeseniova
00:02:56,6
31
2
14mzz
Jasmna Sirotkov
2001
SK Jeseniova
00:02:58,4
32
18
12mz
Martin Marek
2003
Sokol estajovice
00:02:58,6
33
28
13mz
Mikul Ko
2002
Kapslovna
00:02:58,6
34
21
14mz
Jaroslav Martnek
2003
TJ Kralupy
00:02:58,8
35
1
15mzz
Adrina Molov
2002
SK Jeseniova
00:03:00
36
34
16mzz
Aneta Krkov
2003
SK jezd
00:03:07,6
37
44
17mzz
Barbora Bezdkov
2003
SK jezd
00:03:08,5
38
6
18mzz
Barbora Dudkov
2003
jezd nad Lesy
00:03:11,7
39
46
19mzz
Lucie Bloudkov
2003
DGP
00:03:12,7
40
23
20mzz
Dominika Vojtov
2003
TJ Kralupy
00:03:12,9
41
22
21mzz
rka Zdanovcov
2002
TJ Kralupy
00:03:14,5
42
5
2pz
imon Perovsk
2005
Technika Pha
00:03:18,6
43
31
22mzz
Karolna Peterkov
2002
SK Jeseniova
00:03:21
44
16
23mzz
Adla Horkov
2003
KVS
00:03:22,7
45
32
6szz
Marie Lacigov
2000
Zdravotnk
00:03:29,4
46
47
3pz
Jan Mel
2005
KVS
00:03:32,5
47
48
4pz
Patrik Mel
2006
KVS
00:03:37,4
48
8
24mzz
Barbora Korbelov
2003
SK jezd
00:03:50,1
49
49
5pz
Dominik Jano
2005
BMX Praha epy
00:04:30,8
50
50
6pz
Tom Zimk
2007
MOD
00:05:36,8